Selahattin Keten
Yönetim Kurulu Başkanı

İnşaat sektöründeki 46 yıllık deneyimi ile 2001 yılından bu yana tüm çalışmalarını Keten inşaat Ltd. Şti. çatısı altında birleştiren ekibimiz, kaliteli hizmet sunmak için titizlikle çalışıyor. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendiğim Keten İnşaat'ı, müteahhit Murat Keten ve mimar Rıza Keten ile birlikte yönetiyoruz.

Keten İnşaat olarak, Nişantaşı başta olmak üzere İstanbul ve hatta Türkiye'nin farklı bölgelerinde semt dokusuna uygun, prestijli konutlar ile fark yaratıp, binalara ve bulunduğu semte değer katıyoruz. Sadece bina değil, güven inşa ediyoruz. Eski binaları Keten İnşaat güvencesi ile yeniden projelendirdiğimiz konut sahipleriyle uzun yıllara dayanan dostluk ilişkileri kuruyoruz. İlkelerimizden ve değerlerimizden asla ödün vermeden, inşaat sektöründeki deneyim ve bilginin getirdiği uzmanlıkla, örnek gösterilen projelerle marka olmanın gururunu yaşıyoruz. İş disiplini, kısa sürede iş bitirebilme, konut projelerimizde alternatif sunma, kişiselleştirilebilir iç tasarımlar, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sektördeki farklılığımızı ortaya koyuyoruz.

Taklit eden değil, taklit edilen olmanın gururu ile sahip olduğumuz mimarlık anlayışıyla yaşamınızı tasarlayan Keten İnşaat olarak,  globalleşme trendini her zaman izledik. Yıllardır birlikte görev yaptığım çalışma arkadaşlarımla birlikte çıktığımız bu yolda, yaşam kalitenizi yükseltmek adına her türlü özveriyi göstermeyi, teknolojisi yüksek, konforlu, depreme dayanıklı, ''A plus'' yapılar inşa etmeyi kendimize ilke edindik. Bu anlayışla sizlere üstün nitelikli hizmetler sunabilmek adına Keten, "Yaşamınızı inşa eder" diyoruz.

Köklü geçmişinden aldığı güç ile farklı, yenilikçi ve sürdürülebilir temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışı ile müşterisinin isteklerine cevap veren, empatiyle hareket eden, sinerji yaratan, müşteri odaklı çalışan profesyonel bir ekip ve iş birliği ile kente değer katan yaşam alanları kazandırmaya devam edeceğiz.

 

Murat Keten
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Şehir hayatınızı biçimlendiren, Türkiye'de örnek yaşam alanları inşa eden bir firma olarak, inşaat sektöründe kalite, konfor, güven konularında standartlarınızı belirliyoruz.

Sektörde büyüyerek, deneyimlerimizi paylaşarak, bölgesinde güçlü bir inşaat firması olarak, yaptığımız tüm yeniliklerle inşaat sektörüne yön veriyoruz. Sizlerden aldığımız güven ve destek ile her geçen gün markamızla konutlarınızda fark yaratıyoruz.

Yetkin kadromuz ve köklü geçmişimizin getirdiği potansiyel ve birikimle, dünya standartlarında kaliteli inşaat teknolojilerine uygun yapılar yaratmaya devam edeceğiz.

 

Rıza Keten
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Mimar&Proje Yöneticisi

Günümüzde multidisipliner çalışmaların önem kazandığı bir dönemde Keten İnşaat'ın tüm projelerini yöneten proje yöneticisi mimar olarak, projelerimizi çevresel faktörler, elit konsept ve tarihsel modellemeler üzerine uzman kişilerle çalışarak yürütüyor ve geliştiriyoruz.

Yaratıcılıkta gerekli olan geniş bilgi birikimimizi bir araya getirerek sizler için hayatınızı yaşanılır kılan konutlar tasarlıyoruz. Özel konut projeleriyle işe başladık ve hala bu tarz projeler yapıyoruz. Her zaman projelerimizi nasıl daha da büyütebileceğimizi ve geliştirebileceğimizi düşünüyoruz.

Bugün yaşamınıza değer katan bir kimlik ve bireysellik kavramının doğal ve sosyal çevreyle teknolojinin buluştuğu mekanlar yaratacağımız konusunda mimari hedefler belirledik. Bu hedeflerle Türk inşaat sektöründe yürüyerek değil, koşarak, Keten İnşaat mimarisiyle "en mükemmel" olmaya kararlıyız.