Yıllardır yaptığı butik projelerle adından söz ettiren Keten İnşaat butik anlayışıyla çizdiği kendine özgü çizgide iç mimari dekorasyonları ile de dikkat çekiyor. Semtin dokusuna uygun olarak tasarladığı binalar hayranlık uyandırırken kullandığı deprem yönetmeliğine uygun en son teknoloji ile güvenli yaşam alanları oluşturuyor. Gerek iç mekanlarda gerekse dış mekanlarda kullandığı birinci sınıf malzeme seçimi ile de kaliteden ödün vermiyor. İstanbul’un en seçkin semtlerinde örnek yapılar inşa eden Keten İnşaat çağdaş mimarinin de en güzel örneklerini sunuyor. Bina girişinden salonuna, mutfağından banyosuna, yatak odası dekorasyonlarından çocuk ve genç odası dekorasyonlarına kadar masal gibi mekanlar yaratan Keten İnşaat müşterilerine ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti de sunuyor.

Tecrübeli iç mimar kadrosu ile müşterilerine hayallerindeki mekanları kurma imkanı sunan Keten İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Keten keyifli yaşam alanları oluşturduklarının altını çiziyor. Selahattin Keten fabrikasyon yapıdan uzak müşterilerinin hayalleri doğrultusunda mekanlar tasarladıklarını ifade ediyor. Her mekanın tasarımını ve dekorasyonunu kişiye özel olarak gerçekleştirdiklerini ifade ediyor ve “Tecrübeli mimar ekibimiz proje başlangıcından proje bitimine kadar her an müşterinin yanında oluyor. Mimarlarımız müşterimizin hayallerini dinliyor, bu hayaller doğrultusunda tasarlıyor ve uyguluyor. Ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmet yıllardır devam ediyor ve yeni projelerde de uygulanmaya devam edecek. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemli çünkü.” diyor.

Evinizin her köşesini ayrı bir özenle dekore eden tecrübeli iç mimarlar yatak odası dekorasyonlarında da yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Peki Keten İnşaat’ın yatak odası dekorasyonlarında keyif sürmenin ayrıcalıkları neler olacak?

Salonunuzda, banyo ve mutfağınızda, en sevdiğiniz varlıklar olan çocuklarınızın odalarının dekore edilmesinde her an desteğini aldığınız ücretsiz iç mimari desteği yatak odası dekorasyonlarınızda da devam ediyor. Vizyon sahibi, yaratıcılıkta sınır tanımayan ve eğlenceli bir ekip hayallerinizi gerçekleştirmek için her an yanınızda yer alıyor.

Siz öncelikle yatak odanızın yapısına karar veriyorsunuz. Ferah, geniş, aydınlık bir yatak odası mı sizin tercihiniz? Buna karar veriyorsunuz. En sevdiğiniz renklerden, kullanacağınız aksesuarlara, aydınlatmadan mobilya seçimize ve perde seçeneklerine kadar tüm beklentilerinizi paylaşıyorsunuz. Yatak odanızda keyifle dinlenmenin keyfini tadını çıkarmak için kaliteli malzeme, mobilya, aksesuar, perde gibi birçok seçenek yine Keten İnşaat güvencesi ve danışmanlığı ile size sunuluyor. Yatak Odası Tasarımlarında kalitesi ve görselliği ile göz dolduran pek çok dünyaca ünlü marka daha uygun fiyatlarla seçiminize sunuluyor. Tüm detaylar iç mimar ekibi tarafından şekillendiriliyor. Size düşen ise sadece hayallerinizde canlandırdığınız mekanın gerçeğe dönüşme keyfini çıkarmak oluyor.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp, olası bir depreme dayanıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.