Yılların verdiği tecrübe ve güvenle seçkin projelere imza atan Keten İnşaat şehrin merkezinde bir residence projesine imza atmaya hazırlanıyor. Her türlü konfor ve sosyal imkânın düşünüldüğü proje Kurtuluş’ta kurulmaya başlanacak. 2+1, 3+1 ve dubleks dairelerin yer alacağı projede 1+1 daireler yer almayacak.

İstanbul’un merkezi konumundaki Şişli’nin kurtuluş semtinde aile sıcaklığında bir residence projesinin temellerini atmaya hazırlanan Keten İnşaat, mahalle kültürünü ve sıcak komşuluk ilişkilerini bu projede de yaşatmayı hedefliyor. Çok katlı kalabalık binaların görkemi ve büyüsüne kapılan yaşam sakinlerinin bu binalarda yalnızlaştığını belirten Keten İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Keten,” Bu projede de yıllardır sürdürdüğümüz butik inşaat bilincini sürdüreceğiz. Mahalle kültüründe olduğu gibi sıcak komşuluk ilişkilerinin sağlanması için tüm imkânları düşündük ve uygulayacağız.” Dedi.

İşte türlü konforu, lüksü, sıcaklığı bir arada barındıracak Keten Residence Projesinde yer alacaklar.

Keten Residence Projesi 30.850 M2 İnşaat alanına sahip. 3000 M2 sosyal alan,19.438 M2 konut alanı ve 5705 M2 Ticaret alanının yanında 4000 M2 otopark alanından oluşuyor.

Keten İnşaat’ın Şişli’de hayata geçireceği Residence projesi;

A tipi 2+1 18 adet,
B Tipi 3+1 18 adet,
C tipi 2+1 45 adet,
D Tipi 3+1 51 adet olmak üzere toplamda 232 daireden oluşuyor.

Keten Residense Projesi sakinlerinin yüksek kaliteli yaşam olanaklarına sahip olabilmesi için ise projede her şey düşünüldü.

Yürüyüş parkurları,
Basketbol ve voleybol sahası,
Çok amaçlı tenis kortu,
Fitness ve aerobik salonu,
Sauna- masaj salonu ve dinlenme bölümleri,
Yarı açık yüzme havuzu,
Güneşlenme terası ile sinema odaları,
Alışveriş merkezleri,
Restoran,
Cafe,
Bar,
Kuru temizleme,
Kat temizliği,
Vale hizmeti
Kapalı otopark

Güvenliğin sağlanması ve residense sakinlerinin huzurlu bir yaşam sürebilmesi açısından 24 saat kamera ve güvenlik hizmeti verilecek projede ayrıca yapılar da yaşam güvenliği açısından deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlandı.

Bahçe düzenlemesi ile de dikkat çekecek projede yeşil ve konfor bir arada kullanıldı.

Keten Residense Projesinde tüm malzeme ve sistemler uluslar arası normlara uygun olarak seçildi.

En son deprem yönetmeliğine uygun zemin etüdü ve zemin güçlendirmeleri yapılmış, radye temel ve perde beton sistemli betonarme taşıyıcı sistem kullanılmaktadır.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp, olası bir depreme dayanıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.