Masal gibi tasarımlarla yaşam mekanları yaratan Keten İnşaat, mutfak dekorasyonunda da müşterilerine adeta bir sanat eseri sunuyor. İstanbul’un en seçkin semtlerinde yıllardır çağdaş mimarinin en güzel örneklerini sunan Keten İnşaat, deneyimli iç mimari kadrosu ile müşterilerine ayrı bir güven veriyor. Keten İnşaat denilince ilk akla gelen “fark yaratan yaşam mekanları” oluyor.

İstanbul’ un pek çok semtinde mimariyi şıklıkla buluşturan Keten İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Keten deneyimli iç mimar kadrosuyla mutfak dekorasyonu konusunda da iddialı olduklarını vurguluyor. Kişiye özel yapılarıyla faaliyet gösteren Keten İnşaat mekanlarını ev sahiplerinin isteklerine göre şekillendiriyor. Bunu da “müşteri memnuniyetinin her şeyden önemli olmasıyla” açıklıyor.

Modern çağda mutfakta geçirdiğimiz zamanın daraldığına dikkat çeken Keten İnşaat keyifli mutfak dekorasyonlarıyla hayatımızı renklendirmeye geliyor. Görselliği, kalitesi, aksesuarları ile yaşam alanlarını ergonomik olarak tasarlıyor. Size düşen ise günün yorgunluğunu sevdiklerinizle mutfaklarınızda aynı masa etrafında keyifli sohbetlerle atmak kalıyor.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp, olası bir depreme dayanıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.