İstanbul’un en lüks semtlerinde önemli projelere imza atan Keten İnşaat dönüşüm projeleri kapsamında yaptığı çalışmalarla beğeni topluyor. 20 yıldır İstanbul genelinde 100’e yakın binayı yıkıp deprem yönetmeliği çerçevesinde yeniden inşa eden Keten İnşaat Nişantaşı’nda devam eden inşa çalışmalarından 2012 yılının ilk projelerini teslim etmeye hazırlanıyor.

En yüksek teknoloji ile inşa edilen yapılarda Keten İnşaat ayrıca müşterilerine hayalleri çerçevesinde şekillendirecekleri mekanlar yaratma şansı veriyor. Kişiye özel ücretsiz mimarlık hizmeti sunan Keten İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Keten tüm yapılarda ömür boyu garanti desteği sunduklarının da altını çiziyor.

Keten Neşe apartmanı projesi ocak sonu teslim edilecek…

Nişantaşı’nda devam eden projeler arasında yer alan Keten Neşe Apartmanı projesi şubat ayında sahiplerine teslim edilmeye hazırlanıyor. Av. Süreyya Ağaoğlu sokakta bulunan Keten Neşe Apartmanı dönüşüm kapsamında yıkılarak yeniden yapılmaya başlandı. Ocak ayının sonunda tamamlanarak sahipleri ile buluşacak Keten Neşe Apartmanı 1.600 m2toplam inşaat alanına sahip.

Nişantaşı’ndaki tarihi dokuya sadık kalarak yaptığı çalışmalarla anılan Keten İnşaat Keten Neşe Apartmanı Projesinde yarattığı iç tasarımları ve kullandığı birinci sınıf malzemeleri ile yıllardır elde ettiği güvene yakışır bir projeye daha imza atıyor.

Keten Hera Apartmanı Projesi nisan sonu teslim edilecek…

Nişantaşı Şakayık Sokakta yer alan Keten Hera Apartmanı Projesi de dönüşüm kapsamında yeni yapısına kavuşmaya hazırlanan binalar arasında yer alıyor. Deprem yönetmeliği çerçevesinde yıkılıp yeniden inşa edilecek Keten Hera Apartmanının tüm diğer yapılar gibi değerini ikiye katlaması planlanıyor. 2.500 m2 inşaat alanına sahip Keten Hera Apartmanı Projesi nisan ayı sonunda teslim edilecek.

Nişantaşı’nın gözde projelerinden Keten Tikveşli Apartmanı yeniden inşa ediliyor…

Konumu itibariyle Nişantaşı’nın en gözde apartmanları arasında yer alan Keten Tikveşli Apartmanı yeniden inşa diliyor. Teşvikiye caddesinde bulunan Keten Tikveşli Apartmanı mimari yapısıyla göz dolduruyor. Keten İnşaat tarafından deprem yönetmeliğine uygun olarak en son teknoloji kullanılarak yeniden inşa edilecek olan Keten Tikveşli Apartmanı da bölgenin tarihi dokusuna uygun olarak hazırlanacak.

Keten İnşaat daire sahiplerine sunacağı avantajlarla da iddiasını koruyor. Binanın her m2’ sinin değerine değer katacağının altını çizen Keten İnşat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Keten dairelerin kat planları ile maksimum kullanım alanları oluşturulacağını ve en son kalite ve trendlere uygun olarak tasarlanacağını ifade etti.

Keten Güzel Apartmanı da dönüşüm kapsamında yeniden yapılacak…

Nişantaşı’nda ayrıcalıklı ve fark yaratan kişiye özel projelerin mimarı Keten İnşaat Vali Konağı caddesinde bulunan Keten Güzel Apartmanı Projesini de dönüşüm kapsamında yeniden inşa edecek. 2.700 m2 inşaat alanına sahip Keten Güzel Apartmanı Nişantaşı’nın en değerli yapıları arasında yer alıyor. Keten Güzel Apartmanı depreme uygun yeni ve sağlam yapısı ile de değerini katlamaya hazırlanıyor.

Keten Tektaş apartmanı başlamak için gün sayıyor…

Nişantaşı’nın en merkezi bölgesi olan Teşvikiye caddesi üzerinde bulunan Keten Tektaş Apartmanı Projesi dönüşüm kapsamında yeniden yapılmak üzere gün sayıyor. Ünlülerin ve cemiyet hayatından seçkin isimlerin tercih ettiği Nişantaşı’nda lüks ve ayrıcalıklı mekanlar yaratan Keten İnşaat Keten Tektaş Apartmanı Projesi ile de fark yaratmaya hazırlanıyor.

Nişantaşı’nda dönüşüm kapsamında 20 yılda 60’ yakın binayı yıkıp yeniden yapan Keten İnşat İstanbul genelinde ise 100’e yakın binayı yeniden inşa etti. İstanbul’un merkezinde en seçkin semtlerde projeleri ile güven kazanan Keten İnşaat’ın en büyük ayrıcalığı ile kaliteden ödün vermeyen politikası ile müşterilerinin memnuniyeti için yaptığı tüm binalarda ömür boyu garanti sağlama politikasıdır. Keten İnşat ayrıca müşterilerine kendi zevkleri ve hayalleri doğrultusunda mekanlarını tasarlama fırsatı vererek onlara ücretsiz mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp, olası bir depreme dayanıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.