Başta Nişantaşı olmak üzere İstanbul’un en seçkin semtlerinde müşteriye özel çözümleriyle butik projeler üreten Keten İnşaat, mimari açıdan beğeni toplayan detaylarla donanmış yaşam alanları oluşturuyor. Keten İnşaat’ın deneyimli mimarları iç mimari tasarımlarını oluştururken tüm detayları göz önünde bulundurarak arşiv taramaları yapıyor. Bu taramalarda Osmanlı dönemine ait malzeme kullanımına kadar tüm detayları ince ince işleyerek projelerinde eski ile yeniyi buluşturuyorlar.

Keten İnşaat’ı farklı ve tercih edilir kılan en önemli özelliklerinden biri olan mimari danışmanlık hizmeti, iç mimari tasarımlar konusunda da ayrıcalıklı kılıyor. Keten İnşaat imzalı projelerde ilk tuğlanın konuşmasından, kapı kulpunun seçilmesine kadar her an müşteri ile birlikte hareket ediliyor. Müşterinin hayal ve beklentileri doğrultusunda şekillenen iç mimari tasarımlar ücretsiz olarak deneyimli mimar kadrosu tarafından şekillenirken bu hizmetler anahtar teslimi ile sonlanmayıp ömür boyu devam ediyor.

Müşteri istekleri ve beklentileri doğrultusunda her katın ve dairenin farklı olarak tasarlandığı Keten İnşaat Projelerinde dış cephe ise semt dokusuna uygun orijinallikte kalıyor. Hayal ve beklentiler doğrultusunda şekillenen mekânlarda ise tüm iç mimari tasarımlar müşterinin istekleri doğrultusunda şekilleniyor. Dolaysıyla her katın mutfağı, duvarları, kapı kolları kişinin zevkine göre tasarlanıp şekilleniyor.

Yüksek bol pencereleri, Fransız balkonları, yüksek girişleri ile dikkat çeken Keten İnşaat Projeleri; detayları, işlemeleri, bej ve krem kombinasyonları ile Eski Nişantaşı sokaklarını günümüz teknolojisi ile yaşatıyor. Apartman girişleri, zeminde kabartmaları, duvarlarda farklı mermer uygulamaları, avizeleri ve asansör kenarlarındaki özel kaplamaları ile eski havayı hem içerde hem de dış cephede yansıtıyor.

Keten inşaat iç mimari tasarım konusunda müşterisine en kaliteli malzeme seçimi konusunda da destek ve danışmanlık sağlıyor. Temelden başlayarak iç mimari tasarımı da dahil olmak proje Yaklaşık bir yılda tamamlanıyor. Ancak projenin tamamlanmasının üzerinden yıllar geçse de gerek dış cephede gerekse içyapı ve tasarımlarda Keten İnşaat güvencesi ve desteği deva ediyor.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp, olası bir depreme dayanıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.