İstanbul’un en güvenilir ve prestijli inşaat firmaları arasında yer alan Selahattin Keten önderliğindeki Keten İnşaat, devam eden projeleri ile göz dolduruyor. 20 yıldır başta Nişantaşı olmak üzere pek çok seçkin semtte İstanbul’un büyülü güzelliğine, yapılarıyla güzellik katıyor. Butik inşaat anlayışıyla kişiye özel yapı tasarlayan ve ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti veren Keten İnşaat binalarına ayrıca ömür boyu garanti desteği sağlıyor. Tamamen deprem yönetmeliğine uygun olarak üretilen binalar en ileri teknoloji ile inşa ediliyor.

Devam eden inşaat projeleri arasında dikkat çeken en belirgin özellikler arasında tarihi dokuya uygun modern binalar yer alıyor. Keten İnşaat’ın yıllardır bir gelenek haline getirdiği bu uygumla ile semt sakinlerinin içini rahatlatan modern ve son teknoloji ile üretilen dayanıklı yapılar, eski tarihi dokusu bozulmaksızın yenileniyor.

Keten Neşe Apartmanı Projesi

Devam eden inşaat projelerinden biri olan Keten Neşe Apartmanı projesi Av. Süreyya Ağaoğlu sokakta bulunuyor. Proje dönüşüm kapsamında yıkılarak, modern teknoloji ile yeniden inşa edilen yapılar arasında yer alıyor. 1.600 metre kare toplam inşaat alanına sahip projede Nişantaşı müdavimleri için tarihi doku yine korundu. İç tasarımlar için kullanılan birinci sınıf kaliteli malzemeler ise Neşe Apartmanı sakinlerinin hayal ve beğenileri doğrultusunda 20 kişilik profesyonel bir mimar ekibi tarafından dekore ediliyor.

Keten Hera Apartmanı Projesi

Nişantaşı Şakayık sokakta bulunan Kete Hera Apartmanı Projesi de Keten İnşaat’ın devam eden inşaat projeleri arasında yer alıyor. Keten Hera Apartmanı Projesi de dönüşüm kapsamında yıkılıp yeniden yapılar binalar arasında yer alıyor. 2.500 metre kare inşaat alanına sahip projede, semt dokusuna uygun mimari ile en üst teknoloji ile üretilen bina yapımı birleştirildi.

Keten Tikveşli Apartmanı Projesi

Keten Tikveşli Apartmanı Projesi Ketejn İnşaat’ın devam eden inşaat projeleri arasındaki en iddialı yapıları arasında yer alıyor. Teşvikiye caddesinde bulunan Keten Tikveşli Apartmanı Projesi konumu itibariyle dikkat çekiyor. Mimari yapısı ile göz dolduran bu proje yıkılıp yeniden yapılarak deprem yönetmeliğine uygun dayanıklı ve sağlam yapılar arasında da yerini alacak. Yeniden inşa çalışmasında ise Keten Tikveşli Apartmanı Nişantaşı halkının görmeye alışık olduğu eski tarihi dokuya uygun mimari ise sahiplerine teslim edilecek.

Keten Güzel Apartmanı Projesi

Vali Konağı Caddesinde bulunan Keten Güzel Apartmanı Projesi dönüşüm kapsamında yıkılıp yeniden yapılan binalar arasında yer alıyor. 2.700 metre kare inşaat alanına sahip proje Nişantaşı’nın en değerli yapıları arasında yer alıyor.

Keten Tektaş Apartmanı Projesi

Keten Tektaş Apartmanı Projesi Nişantaşı’nın en merkezi bölgesi olan Teşvikiye Caddesi üzerinde bulunuyor. Proje dönüşüm kapsamında yıkılıp yeniden yapılan binalar arasında yer alıyor. Keten İnşaat’ın devam eden inşat projeleri arasında yer alan Keten Tektaş Apartmanı projesi de en son teknoloji ile deprem yönetmeliğine uygun ama tarihi dokuya da sakın kalınarak üretiliyor.

20 yılı aşkın zamandır Nişantaşı ve bir çok seçkin semtte dönüşüm kapsamında eski binaları yıkıp modern teknoloji ile yeniden üreten Keten İnşaat İstanbul genelinde yaklaşık 100 binayı baştan yarattı. Daire sahiplerine de avantajlar sunan Keten İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Keten, binanın her metre karesinin de bu dönüşüm çalışmaları ile değerlendiğini vurguluyor.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp, olası bir depreme dayanıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.