Başta Nişantaşı olmak üzere Etiler, Taksim Cihangir, Beşiktaş gibi İstanbul’un Avrupa yakasında kişiye özel projeler üreten Keten İnşaat, Anadolu Yakası Konut Projelerinde de iddialı yapılarla geliyor. Bostancı ve Kadıköy’deki projelerin yanı sıra Keten İnşaat Erenköy’de hayata geçireceği yeni projeleri sahiplerine sunacak.

Semt dokusuna sadık kalarak ürettiği yapılarla dikkat çeken Keten İnşaat Anadolu Yakası Konut Projeleri kapsamında da modern, en iyi teknoloji ile üretilen ancak semtin dokusuna uygun yapılar inşa edecek.

Butik inşaat kişiye özel yapılarla adınsan söz ettiren Keten İnşaat Anadolu Yakası Konut Projeleri kapsamında bu hizmeti sürdürmeye devam edecek. Her aşamada alanında uzman mimarlar tarafından kişiye özel mimari danışmanlık hizmeti sunan Keten İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Keten bu hizmeti müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor. Selahattin Keten ayrıca tüm binaların dış cephesi ve alt yapı sistemlerine yirmi yıl garanti veriyor.

İstanbul’da tarihi köşkleri, camileri, çeşmeleri ve muhteşem mimari dokusu ile dikkat çeken Erenköy’de ise Keten Erenköy Projesi en iddialı projeler arasına girmeye hazırlanıyor. Satışları inşaat aşamasında başlayacak projede, metre kare fiyatı 5.000 USD’den sunulacak. Keten İnşaat Selahattin Keten imzası ile başlayacak Keten Erenköy projesi deprem yönetmeliği çerçevesinde, modern ve çağdaş mimariye örnek bir proje olarak hayat bulacak. Erenköy İstasyon sokakta başlayacak 14 katlı proje 26 normal daire ve 2 adet dubleks daireden oluşacak. Birinci sınıf malzemelerin hem iç hem de dış cephede kullanılacağı projede, dairelerin kat planları ile maksimum kullanım alanı oluşturularak her detay günümüz ihtiyaçları düşünülerek tasarlanacaktır. Teknolojisi yüksek, konforlu ve depreme dayanıklı olarak tasarlanan Keten Erenköy Projesi her türlü sosyal, kültürel ve sportif olanağın yanında 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı havuz, sauna, çok amaçlı fitness- aerobik salonu, kapalı otopark gibi ihtiyaç duyulacak her türlü özelliğe sahip olacak.

ESKİ BİNALARINIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ


Eski yapı stoğunuzu alıp, olası bir depreme dayanıklı olarak yeniden inşa ediyoruz.